Referencie

Vážime si každého spokojného klienta a tešíme sa z pozitívnej odozvy.

"Chcete kúpiť alebo predať svoju nehnuteľnosť, alebo riešite úver, hypotéku? Potom vrelo odporúčam slečnu Lenku Lopašovskú. Slečna Lenka je osoba na správnom mieste. Rozumie sa svojej robote, ktorú vykonáva na profesionálnej úrovni. Všetko vysvetlí, aký bude postup. Určite budem slečnu Lenku odporúčať aj svojim známym. S pozdravom,  max spokojná klientka Renáta."  Renáta D. 

"I  wanted to thank you for your collaboration, especially for obtaining a flat at such short notice in May, and for having answered to all my questions at that time. My son has really appreciated his working period at Stellantis and his stay in Trnava, thanks to this nice flat you found for him."
Erick S. 
 
"Spoluprácu s Lenkou hodnotím mimoriadne pozitívne. Ochota, ústretový prístup, proaktivita a profesionálne zvládnutý proces od A po Z. Odporúčam každému, kto hľadá človeka, na ktorého sa môže spoľahnúť."
Daniel Č.

"Touto cestou by som chcel poďakovať pani Lopašovskej za pomoc pri refinancovaní mojej hypotéky. Proces bol rýchly a bezproblémový. Jednoznačné odporúčam a budem sa na ňu stále obracať aj ohľadom iných finančných služieb. " 
Taras T.

"Srdečná vďaka za odborné poradenstvo a prístup pani Ing. Lenke Lopašovskej, ktorá mi pomohla refinancovať moju aktuálnu hypotéku. Odporúčam túto šikovnú hypotekárnu špecialistku a určite sa na ňu obrátim aj v budúcnosti. " 
Barbora P.

"S realitnou kanceláriou LeHouse sme boli veľmi spokojní. Poradia vám, vybavia za vás a hlavne sú ústretoví. Slečna Lenka vždy usmiata. Chceli sme predať chatu, čo sa aj hneď o pár dní stalo.
Chceme poďakovať realitnej maklérke za všetko. Môžeme len odporučiť. Ďakujeme. 100%"
Juraj Ž.

"Pani Ing. Lenka Lopašovská bola veľmi ústretová a schopná. Bol som spokojný s prístupom, veľmi milá."
Ivan G.

"Ďakujem, že si mi v minulosti vždy úspešne pomohla v hľadaní

 vždy ťa aj rád každému odporúčam. Držím päste!"  Patrik P.

"V 2018stom nám veľmi pomohla pri výbere nehnuteľnosti i nás viedla čo, a ako s hypotékou. Maximálna spokojnosť a úprimnosť. Úžasná, energická a nápomocná osôbka, ktorá robí svoju prácu s maximálnym nasadením."  Janka L.

"S Lenkou spolupracujem už vyše 6 rokov a môžem sa na ňu vždy spoľahnúť. Môžem všetkým veľmi odporučiť. Držím palce." Bibiana P.

"Slečna Lenka Lopašovská pristupuje zodpovedne, milo, ústretovo. Snaží sa spraviť pre klienta maximum v rámci možností. Odporúčam využitie služieb, ktoré ponúka."
Naďa K.

"Chceli by sme sa veľmi pekne poďakovať Lenke Lopašovskej za maximálne ústretový a profesionálny prístup. Jej ochota, ľudskosť a maximálna snaha sa veľmi cenia. Jednoznačne odporúčame!" Kamil H.

"Sme maximálne spokojní! Ing. Lopašovská bola veľmi ochotná, rýchla, profesionálna a flexibilná, vďaka čomu všetko prebehlo podľa našich predstáv. Určite sa na ňu obrátime opäť..." Dominik V.