EXKLUZÍVNE ! Veľmi pekný 4- izbový dom na 4,25 á pozemku na Kopánke s krásnou záhradou!!!

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj krásny, 4- izbový, 3 podlažný kompletne prerobený a útulný rodinný dom v Trnave, vo vyhľadávanej lokalite- Kopánka, o výmere 200m2, s pekným upraveným pozemkom obdĺžnikového tvaru, o výmere 4,25 ára. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu, je teda jednou stenou spojený so susedným domom.

Šírka pozemku je 10m, pred domom sa nachádza priestor na zaparkovanie auta, k domu patrí aj garáž, ktorá sa nachádza za elektricky ovládanou vstupnou bránou.

Dom dispozične pozostáva na prízemí zo vstupnej chodby, veľkej obývacej izby spojenej s novou kuchyňou s jedálenským kútom a východom na krásnu, upravenú záhradu. Ku kuchyni prislúcha špajza, na tomto podlaží sa nachádza aj samostatné WC.

Na prvom poschodí sú 3 samostatné izby, spálňa je naozaj priestranná s veľkým rolldorom na mieru. Na tomto poschodí sa nachádzajú ešte dve detské izby, a kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC.

Dom má aj suterén, ktorý poskytuje naozaj veľa úložného priestoru, keďže sú tam dva sklady, jeden veľký, druhý menší, veľká práčovňa s plynovým kotlom a spomínaná garáž.

Dom bol postavený pred cca 25 rokmi, napriek tomu prešiel  v roku 2012 rekonštrukciou, má novú strechu, je zateplený, na oknách sú vonkajšie rolety, a predáva sa čiastočne zariadený.

Zo zadnej strany domu (z obývacej izby aj z garáže) sa vychádza na terasu a pekný pozemok s dreveným altánkom. Záhrada je krásna a veľmi pekne upravená.   

Tento dom má naozaj veľmi príjemnú atmosféru, leží v tichej a kľudnej uličke.

Cena: 320.000 ,- EUR


Pre viac informácií a obhliadky volajte na tel. č.: 0907 635 799, Ing. Lenka Broda,  LeHouse,.s.r.o., www.lehouse.sk, info@lehouse.sk